NI22X30X06
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
NI22X30X06
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
22 mm
Diameter outer
30 mm
H
6 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C