FEGED10LN14
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
FEGED10LN14
Stud fitting - ø10L indv x 1/4" NPT - o-ring seal
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
Gänga inv.
1/4 NPT
Modell kod
FI-EGED-10L1/4N-V-W3-DKO
Märke namn
Stauff
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
315 bar