Stud fitting - ø8S x 1/4" NPT

Stud fitting - ø8S x 1/4" NPT

Varenummer:
A08SNPTX

Pakke str.:
0 pcs

Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Om du beställer denna artikel så kommer FXGE06SN14 bli beställd istället.
D08L cutting ring ø8
Artikelnummer: DS08L
Diameter pipe
8 mm

Model code
XA8SNZN

Pressure max.
630 bar

Thread outer
1/4 NPT

Thread outer metric
M16x1,5
Förpackningsstorlek
0 pcs

Streckkod
5704295861579

Bruttovikt
0,04 Kg

Nettovikt
0,04 Kg

Ursprungsland
DEU

Intrastat artikelkod
73071110

Stud fitting - ø8S x 1/4" NPT

Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet

HydraSpecma | Nordens bredeste hydraulik sortiment online - dag til dag levering!
HydraSpecma | Hydrauliske Systemer – Slange- og Rørledningsartikler – Elektrificering – Vedvarende Energi

HYDRASPECMA
– DIN PARTNER FRA IDÉ
TIL SERIEPRODUKTION

Hos HydraSpecma er vi specialiserede i at designe og bygge state-of-the-art hydrauliske og elektriske systemer, skræddersyet til vores kunders forskellige behov på tværs af brancher.

Vores ekspertise stopper ikke bare der. Vi er også førende inden for levering af omfattende slange- & rørledningsartikler – fra højkvalitets slanger og rør til robuste fittings og adaptere – som sikrer problemfri væskekontrol og langtidsholdbar ydeevne.

Vi tilbyder også et stærkt produktudvalg til industrien for vedvarende energi, der understøtter din virksomhed med markedsførende køleløsninger, smøre- og filtreringssystemer, hydrauliske systemer samt slanger, rør og fittings.

Vores passion for innovation matches af vores ansvar for kvalitet. Hvert produkt og system i vores omfattende sortiment afspejler dette. Uanset om du arbejder med komplekse hydrauliske systemer eller søger pålidelige komponenter, leverer vi løsningen, du har brug for.

Tag næste skridt med os og oplev, hvordan præcision og teknik går hånd i hånd – og hvor hver eneste forbindelse handler om mere end komponenter og systemer; det handler om mennesker og deres forretning.

FOR HOS HYDRASPECMA

ER DIN SUCCES VORES SUCCES