6KVH10-024
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
6KVH10-024
Coil 24 VDC
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Poclain hydraulics
Current type
DC
Diameter inner
31.1 mm
Length
72.2 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
45 W
Voltage
24 V
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,94 Kg
Netto vægt
0,94 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Magnetspole 24Vdc