Coil D14E-30W-12D-DE
Coil D14E-30W-12D-DE
Varenummer:
322603
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Deutsch socket 2-way
Varenummer: DT06-2S
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
22.2 mm
Length
59 mm
Model
D14E
Model code
D14E-30W-12D-DE
Plug type
Deutsch
Power W
30 W
Protection class
IP 69K
Voltage
12 V