Coil M13-24D-20W-DED
Photo may differ from physical item.
…
Read more
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
Coil M13-24D-20W-DED
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
13.15 mm
Length
39.3 mm
Model
M13
Model code
M13-24D-20W-DE-D
Plug type
Deutsch
Power W
20 W
Voltage
24 V