5TIR112482
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
5TIR112482
SD25/5 bolt kit 5 sections
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Walvoil
Flow rate nominal LMin
240 lpm
Length
482 mm
Number of sections
5
Pressure max.
315 bar
Torque tightening
50 Nm