NI30X40X08
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
NI30X40X08
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
30 mm
Diameter udvendig
40 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,02 Kg
Net weight
0,02 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Measure sketch
U-manchet. Specielt egnet til tætning ind mod stempelstang.
Others has been looking for
Piston seal
Piston seal
Partnumber:
UN14X22X06
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Partnumber:
UN28X40X10
Min. order quantity is:
N48X68X10
U-cuff in synthetic rubber, N, inner diameter >50 mm