LMC350AU070
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
LMC350AU070
Klokke SAE B x B5/160-180
Accessories (2)
Kobling 31,75 x 42mm SGEA51G06070+EGE5+SGEA51M07109
Partnumber:
AKGMM05P0076
Papirpakning B5/160
Partnumber:
GUMP350
Specifications
Dimensions and shipping
Boltcirkel
300 mm
Boltgevind metrisk
M16
Diameter bolthul
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter montagehul
255 mm
Dybde
194 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
160, 180 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-B
Reces mod motor
250 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C