Klokke SAE A x B5/132 LMC300AFST060
Partnumber:
LMC300AT060
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Paper seal B5/132
Partnumber: GUMP300
Brand Name
MP Filtri
Depth
155 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter mountinghole
235 mm
Holes circle
265 mm
Material
Aluminium
Motor size
132 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-A
Recess towards engine
230 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C