Klokke SAE B x B5/80-90 LMC200AFRD070
Artikelnummer:
LMC200RD070
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Kobling 22,22 x 19mm SGEA21G02502+EGE2+SGEA21M03048
Varenummer: AKGMM01P0016
Kobling 22,22 x 24mm SGEA21G02502+EGE2+SGEA21M04048
Varenummer: AKGMM02P0016
Papirpakning B5/80-90
Varenummer: GUMP200
Boltcirkel
165 mm
Boltgevind metrisk
M9x1
Diameter bolthul
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter montagehul
135 mm
Dybde
158 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
80, 90 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-B
Reces mod motor
130 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C