Klokke grp 3 x B5/200 LMG400MFS3004E
Artikelnummer:
LMC400M3004E
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Kobling grp 3 x 55mm SGEA51FS300+EGE5+SGEA51M09109
Osanumero: AKG16FS300Z
Boltcirkel
350 mm
Boltgevind metrisk
M16
Diameter bolthul
18,0 mm
Diameter flange
400 mm
Diameter montagehul
305 mm
Dybde
205 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
200 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
3
Reces mod motor
300 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C