LMC200SW060
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
LMC200SW060
Klokke SAE A x B5/80-90
Tillbehör (3)
Kobling 19,05 x 19mm SGEA21G01050+EGE2+SGEA21M03048
Artikelnummer:
AKGMM01P0066
Kobling 19,05 x 24mm SGEA21G01048+EGE2+SGEA21M04048
Artikelnummer:
AKGMM02P0066
Papirpakning B5/80-90
GUMP200
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Boltcirkel
165 mm
Boltgevind metrisk
M9x1
Diameter bolthul
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter montagehul
135 mm
Dybde
125 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
80, 90 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-A
Reces mod motor
130 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C