Klokke grp 1,5 x B5/71 LMG160MFS1M04E
Varenummer:
LMC160S1M04E
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Bultcirkel
130 mm
Bultgänga metrisk
M8
Diameter bulthål
9,0 mm
Diameter fläns
160 mm
Diameter monteringshål
110 mm
Djup
70 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
71 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
1,5
Recess mot motor
110 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C