Klokke grp 3,5 x B5/160-180 LMG351MFS3504E
Varenummer:
LMC351M3504E
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Kobling grp 3,5 x 42mm SGEA51FS350+EGE5+SGEA51M07109
Varenummer: AKG12FS350M
Kobling grp 3,5 x 48mm SGEA51FS350+EGE5+SGEA51M08109
Varenummer: AKG13FS350M
Papirpakning B5/160
Varenummer: GUMP350
Boltcirkel
300 mm
Boltgevind metrisk
M16
Diameter bolthul
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter montagehul
255 mm
Dybde
179 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
160, 180 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Reces mod motor
250 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C