Klokke SAE B x B5/132 LMC300AFSX070
…
Read more
Partnumber:
LMC300AX070
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
LMC300AX070
Specifications
Dimensions and shipping
Bultcirkel
265 mm
Bultgänga metrisk
M12
Diameter bulthål
14,0 mm
Diameter fläns
300 mm
Diameter monteringshål
235 mm
Djup
170 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
132 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
SAE-B
Recess mot motor
230 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C