Klokke ZFC x B5/160-180 LMC350AFSU104
Varenummer:
LMC350AU104
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brand Name
MP Filtri
Depth
194 mm
Diameter Bolt hole
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter mountinghole
255 mm
Holes circle
300 mm
Material
Aluminium
Motor size
160, 180 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
ZFC
Recess towards engine
250 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C