Klokke grp 2 x B5/80-90 LMG201MFS2004E
…
Læs mere
Varenummer:
LMC201M2004E
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
LMC201M2004E
Tillbehör (2)
Kobling grp 2 x 19mm SGEA21FS200+EGE2+SGEA21M03048
Artikelnummer:
AKG04FS200M
Coupling gr. 2 x 24mm SGEA21FS200+EGE2+SGEA21M04048
Artikelnummer:
AKG05FS200M
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Boltcirkel
165 mm
Boltgevind metrisk
M9x1
Diameter bolthul
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter montagehul
135 mm
Dybde
95 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
80, 90 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
2
Reces mod motor
130 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C