Klokke grp 0,5 x B5/80 LMG200MFS05M4S
Artikelnummer:
LMC200S05M4S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Kobling grp 0,5 x 19mm SGEA01FS05M+EGE0+SGEA01M03048
Varenummer: AKG04FS05MM
Papirpakning B5/80-90
Varenummer: GUMP200
Boltcirkel
165 mm
Boltgevind metrisk
M9x1
Diameter bolthul
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter montagehul
135 mm
Dybde
87 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
80 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Reces mod motor
130 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C