Klokke grp 2 x B5/132 LMG300MFS2004E
…
Læs mere
Varenummer:
LMC300M2004E
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
3 varianter
Valgt variant:
LMC300M2004E
Specifications
Dimensions and shipping
Boltcirkel
265 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter montagehul
235 mm
Dybde
145 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
132 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
2
Reces mod motor
230 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C