Bell hous. gr.1,5 x B5/100-112 LMG250MFS1M04S
Klokke grp 1,5 x B5/100-112 LMG250MFS1M04S
Varenummer:
LMC250M1M04S
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Coupling gr. 1.5 x 28mm SGEA21FS1M0+EGE2+SGEA21M05060
Varenummer: AKG07FS1M0M
Paper seal B5/100-112
Varenummer: GUMP250
Brand Name
MP Filtri
Depth
105 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter mountinghole
185 mm
Holes circle
215 mm
Pump group
1,5
Recess towards engine
180 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C