Bell housing gr.1 x B5/100-112 LMG250MFS1004S
Artikelnummer:
LMC250M1004S
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Coupling gr. 1 x 28mm Sgea21fs100+ege2+sgea21m05055
Artikelnummer: AKG07FS100M
Brand Name
MP Filtri
Depth
105 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter mountinghole
185 mm
Holes circle
215 mm
Material
Aluminium
Motor size
100, 112 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
1
Recess towards engine
180 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C