Bell housing gr. 1 x B5/80 LMG200MFS1004E
Klokke grp 1 x B5/80 LMG200MFS1004E
Artikelnummer:
LMC200M1004E
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Coupling gr. 1 x 19mm SGEA01FS100+EGE0+SGEA01M03048
Artikelnummer: AKG04FS100M
Paper seal B5/80-90
Artikelnummer: GUMP200
Brand Name
MP Filtri
Depth
87 mm
Diameter Bolt hole
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter mountinghole
135 mm
Holes circle
165 mm
Material
Aluminium
Motor size
80 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
1
Recess towards engine
130 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C