LMC200SW060
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
LMC200SW060
Bell housing SAE A x B5/80-90
Tillbehör (1)
Coupling 19.05 x 19mm SGEA21G01050+EGE2+SGEA21M0304
Varenummer:
AKGMM01P0066
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
MP Filtri
Depth
125 mm
Diameter Bolt hole
11,0 mm
Diameter flange
200 mm
Diameter mountinghole
135 mm
Holes circle
165 mm
Material
Aluminium
Motor size
80, 90 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-A
Recess towards engine
130 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C