Bell housing gr. 3 x B5/132 LMG300MFS3004E
Klokke grp 3 x B5/132 LMG300MFS3004E
Artikelnummer:
LMC300M3004E
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Kobling grp 3 x 38mm SGEA31FS300+EGE3+SGEA31M06077
Partnumber: AKG11FS300M
Boltcirkel
265 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter montagehul
235 mm
Dybde
145 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
132 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
3
Reces mod motor
230 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C