Klokke SAE A x B5/132 LMC300AFST060
Partnumber:
LMC300AT060
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Kobling 19,05 x 38mm SGEA31G01042+EGE3+SGEA31M06077
Partnumber: AKGMM04P0066
Boltcirkel
265 mm
Boltgevind metrisk
M12
Diameter bolthul
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter montagehul
235 mm
Dybde
155 mm
Materiale
Aluminium
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
132 IEC
Mærke navn
MP Filtri
Pumpegruppe
SAE-A
Reces mod motor
230 mm
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C