4742-18-10-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
4742-18-10-SY
Presskoppling 45°, Inv-M26, Ø5/8'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
18 mm
HEX 1
32 mm
L
116,5 mm
L1
34 mm
L3
98 mm
L4
27 mm
Nyckelstorlek
32 mm
R1
M26x1,5
Slangdimension
5/8 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
45 Nm
ØC
12 mm