4722-12-04-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
32 variants
Chosen variant:
4722-12-04-SY
Pressnippel rak DKOL M18x1.5 SL1/4'' Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
12 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
22 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
L
Slangdimension
1/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
25 Nm