4722-10-06-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
32 variants
Chosen variant:
4722-10-06-SY
Pressnippel rak DKOL M16x1.5 SL3/8'' Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
10 mm
L
53,5 mm
L1
29,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
19 mm
Packningsmaterial
L
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
18 Nm
Package size
Barcode
225177
Gross weight
0,04 Kg
Net weight
0,04 Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Rostfri presskoppling L-klass. Invändig MM gänga och 24 gr. kona.
Links
Produktdatablad
Produktdatablad
Others has been looking for
Presskoppling Rak Inv-G3/8'' Ø3/8'' Pressad mutter, Syrafast
Partnumber:
4021-06-06-SY
Min. order quantity is:
PRESSNIPPEL 4091 IG3/8 SL3/8
PRESSNIPPEL 4091 IG3/8 SL3/8
Partnumber:
4091-06-06-SY
20 st
Pressnippel rak DKS M20x1.5
Pressnippel rak DKS M20x1.5
Pressnippel rak DKOL M18x1.5 SL3/8'' Syrafast
PRESSNIPPEL 4091 IG1/2 SL3/8
PRESSNIPPEL 4091 IG1/2 SL3/8
Presskoppling Rak Inv-M20, Ø3/8'', Syrafast
Presskoppling Rak Utv-G 3/8'' Ø3/8'', Syrafast
Pressnippel 90B L-klass Syrafast
PRESSNIPPEL 4892 IM20 SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4892 IM20 SL3/8 SY
Presskoppling 90K Inv-G3/8'', Ø3/8'', Slip-On, O-ring
200 st
PRESSNIPPEL 4100 12MM SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4100 12MM SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4190 12MM SL3/8 SY
PRESSNIPPEL 4190 12MM SL3/8 SY