TSLK8110PA
Pakke str.:
1 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
23 varianter
Valgt variant:
TSLK8110PA
Rörklamma Ø110mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Bredd
80 mm
D1
110 mm
Diameter rör
110 mm
Färg
Black
Grupp Stauff
8S
H
168 mm
L1
206 mm
L2
168 mm
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamide
Typ
Profiled
Förpackningsstorlek
Streckkod
380193
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
Heavy series pipe clamp.
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
Förpackningsstorlek:
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium