RSGU1-38-15-W4
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
100 st
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-38-15-W4
GUMMIKLAMMER 1-38-15
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
38 mm
Material
Stainless steel
Material quality
1.4031 / AISI420
Sealing material
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Width
15 mm