RLGU1-54-12
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
50 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
RLGU1-54-12
Rubber lined SMS-P-Clip 54.0 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
12.7 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
54 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Förpackningsstorlek
Streckkod
236421
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Product datasheet
Andra tittar på
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult