RLGU1-24-12
Package size:
200 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
43 variants
Chosen variant:
RLGU1-24-12
Rubber lined SMS-P-Clip 23.8 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
6,0 mm
Diameter inner
24 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
12.7 mm
Package size
200 st
Barcode
164563
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Product datasheet
Others has been looking for
Gummiklämma Light 14,3 För M6 bult