NH2140/25250
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
42 varianttia
Valittu variantti:
NH2140/25250
Double acting cylinder NH21-AD-40/25x250-A
Varaosat (1)
Piston rod for NH2140/25250
Partnumber:
SNH204025250
Specifications
Dimensions and shipping
A
215 mm
Area piston pull side
7.66 cm2
C
54 mm
D
40 mm
Diameter eye
20.5 mm
Diameter inner cylinder
40 mm
Diameter rod
25 mm
E
48,5 mm
Eye width
20 mm
Model code
NH21-AD-40/25x250-A
Mounting dimension
465 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
250 mm
d
25 mm