N50X70X10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
N50X70X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
50 mm
Diameter outer
70 mm
H
10 mm
Material
Synthetic rubber
Pressure max.
150 bar
Temperature max.
+100 °C