NI35X50X10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
NI35X50X10
Piston seal
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inner
35 mm
Diameter outer
50 mm
H
10 mm
Material
Polyurethane
Pressure max.
400 bar
Temperature max.
+100 °C