NI20X30X08
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
26 varianter
Utvald variant:
NI20X30X08
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
20 mm
Diameter udvendig
30 mm
H
8 mm
Materiale
Polyurethan
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,02 Kg
Netto vægt
0,02 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
U-manchet. Specielt egnet til tætning ind mod stempelstang.
Andre kigger på
Piston seal
Piston seal
Varenummer:
UN14X22X06
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Varenummer:
UN28X40X10
Min. bestillingsenhed er:
N48X68X10
U-cuff in synthetic rubber, N, inner diameter >50 mm