M316041503501
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
M316041503501
HMC3 160 1470rpm 15,0kW 4 pol B5/350 IE3, sort 400/690V 50Hz
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aksel diameter
42 mm
Aksel notgang
12,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
Antal motor poler
4
Bolt afstand
300 mm
Diameter bolthul
18,5 mm
Diameter flange
350 mm
Effekt
15 kW
Effekt
20 Hk
Effektivitetsklasse
IE3
Isoleringsklasse
IP 55
Materiale
Støbejern
Montagetype
B5
Motor byggestørrelse
160L IEC
Reces
250,0 mm
Rotationshastighed ved 50 Hz
1470 rpm
Spænding
400, 690 V
Strømtype
AC
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
151,00 Kg
Netto vægt
151,00 Kg
Oprindelsesland
DNK
Intrastat varekode
Produkt information
HMC3 160 1470rpm 15,0kW 4 pol B5/350 IE3, sort 400/690V 50Hz IP55 Cast iron
Links
Produktpræsentation
Produktpræsentation
Andre kigger på
BK2 2,2KW 24V DC motor
BK2 2,2KW 24V DC motor
Varenummer:
K114080
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
3 kW elmotor 12V blæserkølet (Ny model)
Varenummer:
12MA42THSWA
HMA2 90 1400 rpm 1,5 Kw 4 pol B5/200 IE2,sort 230/400V
M0904150200
FS2 4,0KW 24V DC motor
FS2 4,0KW 24V DC motor
K5097773
CI2 3,0KW 24V DC motor
CI2 3,0KW 24V DC motor
AC elmotor - 0,75 kW
AC elmotor - 0,75 kW
M30804075120
HMA3 132 1440rpm 7.5kW 4 pol B5/300 IE3 sort 3x400/690V
Motor PH6T 80 2.3KW-S3
Motor PH6T 80 2.3KW-S3
BS2 2,2KW 24V DC motor
BS2 2,2KW 24V DC motor
AC elmotor - 3,0 kW
AC elmotor - 3,0 kW
HMA3 90L 1400 rpm 1.5 Kw 4 pol B14/140 IE3 sort 230/400V
AC elmotor - 1,1 kW
AC elmotor - 1,1 kW
HMA2 100 1400 rpm 2,2 Kw 4 pol B5/250 IE2,sort 230/400V
HMA3 80 1400 rpm 0.75 Kw 4 pol B14/120 IE3 sort 230/400V 50H
HMC3 160 1470rpm 11.0 kW 4 pol B5/350 IE3 sort 400/690V
DS2 1,5KW 24V DC motor
DS2 1,5KW 24V DC motor
MF1 0,4KW 12V DC motor
MF1 0,4KW 12V DC motor
DS1 1,3KW 12V DC motor
DS1 1,3KW 12V DC motor
HMA3 112 900rpm 2,2kW 6 pol B5/250 IE3,sort 230/400V 50Hz IP
HG2 1.0KW 24V DC motor u/kabel
HG2 1.0KW 24V DC motor u/kabel