M31004300160
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
M31004300160
HMA3 100 1400 rpm 3.0Kw 4 pol B14/160 IE3 black 230/400V 50H
Specifications
Dimensions and shipping
Antal motor poler
4
Axel diameter
28 mm
Axel kilspår
8,0 mm
Axeltyp
Cylindrical
Bultavstånd
130 mm
Diameter fläns
160 mm
Effekt
3 kW
Effekt
4 Hk
Effektivitetsklass
IE3
Isoleringsklass
IP 55
Montagetyp
B14A
Motor byggstorlek
100L IEC
Reces
110,0 mm
Rotationshastighet vid 50 Hz
1460 rpm
Spänning
230, 400 V
Ström
AC
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
32,00 Kg
Net weight
32,00 Kg
Country of origin
DNK
Intrastat code
Product information
HMA3 100 1400 rpm 3.0Kw 4 pol B14/160 IE3 sort 230/400V 50Hz IP55