HP10-2-N1016
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Coupling female HP (ISO-A) - DN12 - M16x1.5 (10L) bulkhead
Varenummer: HP10-1-N1016
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
10 mm
E
M14x1,5
Flow rate nominal LMin
100 lpm
H
20,6 mm
ISO size
12.5
Model code
HP10-2-N1016
Pressure max.
250 bar
Sealing material
NBR
Series
S
Size
ISO 7241-1-A
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread outer metric
M16x1,5
Y
27 mm