19BP0402
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
26 varianter
Valgt variant:
19BP0402
Adapter Rak, Inv-G 1/8'', Inv-G 1/4''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
I.M.M Hydraulics
CH1
19 mm
F
G 1/8 BSP
F1
G 1/4 BSP
L
29 mm
L2
4,5 mm
L3
4,5 mm