HP10-1-T1018
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Rubber plug for standard coupl ISO-A 1/2
Artikelnummer: P52PH
Seal kit for HP10-1
Artikelnummer: HP10-REP
A
M18x1,5
B
80 mm
Brand Name
Stauff
D
38 mm
Diameter pipe
10 mm
Flow rate nominal LMin
100 lpm
ISO size
12.5
Model code
HP10-1-T1018
Pressure max.
250 bar
Sealing material
NBR
Series
S
Size
ISO 7241-1-A
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread outer metric
M18x1,5
X
27 mm