HFR0200100
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
75 varianter
Utvald variant:
HFR0200100
Double acting cylinder HFR2 Ø32/20x100
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
16.2 mm
Diameter inner cylinder
32 mm
Diameter outer
42 mm
Diameter rod
20 mm
E
G 1/4 BSP
Eye width cylinder
30 mm
Model code
HFR0200100
Mounting dimension
255 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
100 mm
Surface treatment
Uncoated
Top eye width
35 mm