HMC1200300
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
20 mm
Diameter inner cylinder
40 mm
Diameter outer
50 mm
Diameter rod
20 mm
E
G 1/4 BSP
Eye width
16 mm
Eye width cylinder
50 mm
Model code
HMC1200300
Mounting dimension
480 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
300 mm
Top eye width
16 mm