HMC032200200
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
51 varianter
Utvald variant:
HMC032200200
Double acting cylinder HMC Ø32/20x200
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
15 mm
Diameter inner cylinder
32 mm
Diameter outer
42 mm
Diameter rod
20 mm
E
G 1/4 BSP
Eye width
12 mm
Eye width cylinder
40 mm
Model code
HMC032200200
Mounting dimension
345 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
200 mm
Top eye width
12 mm