HMC1250100
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
20 mm
Diameter inner cylinder
40 mm
Diameter outer
50 mm
Diameter rod
25 mm
E
G 1/4 BSP
Eye width
16 mm
Eye width cylinder
50 mm
Model code
HMC1250100
Mounting dimension
280 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
100 mm
Top eye width
16 mm