HMC5400250
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
80 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter udvendig
92 mm
Diameter øje
40 mm
E
G 1/2 BSP
Indbygningsmål
524 mm
Model kode
HMC5400250
Mærke navn
Contarini Leopold
Slaglængde
250 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde
28 mm
Øjebredde cylinder
94 mm
Øjebredde top
28 mm