HMC6500500
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
50 mm
Diameter inner cylinder
100 mm
Diameter outer
115 mm
Diameter rod
50 mm
E
G 1/2 BSP
Eye width
35 mm
Eye width cylinder
120 mm
Model code
HMC6500500
Mounting dimension
830 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
500 mm
Top eye width
35 mm