HMC032200250
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
32 mm
Diameter stang
20 mm
Diameter udvendig
42 mm
Diameter øje
15 mm
E
G 1/4 BSP
Indbygningsmål
395 mm
Model kode
HMC032200250
Mærke navn
Contarini Leopold
Slaglængde
250 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde
12 mm
Øjebredde cylinder
40 mm
Øjebredde top
12 mm