HFR0200100
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
32 mm
Diameter stang
20 mm
Diameter udvendig
42 mm
Diameter øje
16.2 mm
E
G 1/4 BSP
Indbygningsmål
255 mm
Model kode
HFR0200100
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
100 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
30 mm
Øjebredde top
35 mm